Astrolog Niobe - Astroloji


2018 BURÇ YORUMLARI

Yan sütunda yıllık burç yorumlarına tıklayarak 2018 yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Günün atmosferini ise, instagram adresimden paylaşmaya başlıyorum her gün (instagram@ niobeaslıtemel) takip edebilirsiniz.


Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Niobe

22 OCAK HAFTASI

Merkür ‘ün Neptün, Plüton ve Jüpiter’le olumlu açıları sayesinde, aklımızın hızlı çalışacağı, iletişim alanında kendimizi gösterebileceğimiz, hayalgücümüzün genişliği sayesinde yaratıcı çalışmalara imza atabileceğimiz ya da üzerinde yoğunlaştığımız işlerde yaratıcılığımızı kullanarak fark yaratabileceğimiz, işle ilgili fırsatlar yakalayabileceğimiz haftaya giriş yapıyoruz. Uluslararası işler, eğitim, yayıncılık, seyahatler, anlaşmalar, yazılı iletişim, toplantılar, alışverişler açısından olumlu değerlendirebileceğimiz haftadayız. Yalnız bu esnada aşırı ısrarcı veya inatçı olmamaya, bazı şeyleri takıntılı hale dönüştürmemeye dikkat etmemiz gerekebilir. Karar verirken duygularımız ve sezgilerimiz, düşüncelerimiz kadar etkili olabilir. İddialı fikirlerimiz, bazı gerçekleri ortaya çıkartma çabamız amaçlarımızı gerçekleştirmemizde bize yardım edebilir. Derinlemesine düşünüyoruz.
Ancak, karşıt fikirlerin aynı hararetle dile getirilmesi, dikensiz gül bahçesi atmosferini bozabilir(aslında 28 Ocak civarı olması daha muhtemel, ama şimdiden kendisini gösterme ihtimali olabieceğini düşünerek ön tedbirli olmak adına yazdım). Ani gerilimler, ağız dalaşları, düşüncesiz açıklamalar veya beklenmedik tartışmalar ya da isyankar tutumlar ön plana çıkabilir. Farklı fikirleri tolere etmeye çalışmalı, tam tersi değişik fikirlerden fayda sağlamanın yollarını aramalıyız.
Aynı zamanda, önümüzdeki günlerde, sosyal ve toplumsal konular; egolar ve duygular hepsi birbirine girebilir. Sosyal hareketlilik, isyankar tutumlar, özgür hareketler veya özgürlük arayışları ön plana çıkabilir önümüzdeki ay genelinde. Toplumsal konularda yardıma hazır ve olayları kolaylaştıran bir tavır içine girmek daha doğru olabilir.
Hava koşulları, havayla bağlantılı her şey, yönetim, yöneticiler, toplum önündeki kişiler, mekanik, elektrik elektronik başlıklı konular, maddi alanda dalgalanmalar ya da uzayla bağlantılı gelişmeler de yine ön plana çıkıyor bugünden itibaren bir aylık süreçte. Ancak, sürpriz ve olumlu gelişmeler de yok değil.
Cuma günü itibariyle Yay burcuna geçecek olan Mars ise,ülke olarak güvenlik, güvenlik güçleri, arkadan yapılan planlar, halkın sağlığı ve askeri konulara daha fazla odaklanabileceğimiz yaklaşık 1,5 aylık sürece gireceğimize işaret ediyor.KOÇ
Maddi başlıklı konularda farklı fırsatlar ya da işinizle ilgili şanslar yakalayabilirsiniz, ama hafta ortası civarında, aşırı inatçı ya da ısrarcı tavırlardan uzak durum. Başkalarına yapacağınız yardımlar ya da size yapılanlar bu hafta size iyi gelebilir.
BOĞA
Eğitim, hukuk, yabancılarla ilişkiler, seyahatler, kültürel aktiviteler ya da dış ticaret başlıklarında yeniliklere açık günler. Ev ve aile konuları ön plana çıkabilir. Hafta ortasından itibaren, ortak kaynak kullanımı gerektiren konulara (kredi, tazminat, sigorta, vergi, nafaka, prim, miras, alacak verecek v.b) yoğunlaşabilirsiniz.
İKİZLER
Maddi başlıklı konularda veya harcamalarınızda daha hassas davaranabilir, kar elde etmeye veya daha fazla kazanmaya ya dad aha az harcamaya odaklanabilirsiniz. Karşınıza fırsatlar çıkabilir. Yakın çevre ilişkilerinizin ve iletişim faaliyetlerinizin hızlanabileceği dönem.
YENGEÇ
Rutin işleriniz, günlük yaşamınız ve sağlığınız sizin için daha fazla önem kazanmaya başlıyor. Bu alanlarda eksiklerinizi tamamlamaya önem verebilirsiniz. Kendinizi iyi hissedeceğiniz, sevdiklerinizle planlar yapabileceğiniz veya çözülen parasal bir mevzuya sevinebileceğiniz bir haftaya giriş yapıyorsunuz.

ASLAN
Hayatınızda önemli kararların devreye girebileceği dönemdesiniz. Hızlı kararlar alınması gereken durumlar söz konusu olabilir. İlginizi biraz da eğlenceye, aşk hayatınıza, çocuklarınızın hayatlarına veya sevgi temalı ilişkilerinize kaydırmanızda fayda var.

BAŞAK
Hafta ortası civarında bazı konular kafanıza takılabilir, bu konularda yakın çevrenizle yapacağınız paylaşımlar, bu kişilerin yardımları, kısa mesafeli yolculuklar ya da ziyaretler kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.
TERAZİ
Evinizi, ailenizi, araçlarınızı, gayrimenkul başlıklı konuları ilgilendiren alanlara yoğunlaşabileceğiniz hafta sonundasınız. Bu alanlarda maddi kazanımlar veya yatırımlar kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir.
AKREP
Yakın çevrenizden kişilerle vakit geçirebileceğiniz, birlikte üretken ve başarılı aktivitelere yönelebileceğiniz, karşılıklı olarak birbirinize iyi geldiğinizi düşünebileceğiniz haftadasınız.
YAY
Maddi başlıklı konularda fırsatlara ve şanslara çık haftaya giriş yapıyorsunuz. Alışverişler esnasında kazaçlı çıkabilir ya da karlı işler yapabilirsiniz.
OĞLAK
Bu hafta yakın çevrenizin destekleri, önerileri veya çözümleri kafanıza takılan olayları çözmenize yardım edebilir. Bu sayede maddi anlamda olumlu durumlarla karşılaşabilir veya girşimlerde bulunabilirsiniz.

KOVA
Bu hafta, aklınıza takılı konular varsa(özel ya da işle bağlantılı), bu konuları halı altına süpürmeyi bırakıp, üzerlerine gitmeye ve çözmeye başlıyorsunuz. İşle ilgili yenilikler veya maddi anlamda yeni fırsatlar söz konusu olabilir.
BALIK
Ekip çalışmaları, grup aktiviteleri, yurtdışı ya da işle ilgili seyahatler, farklı iş fırsatları söz konusu olabilir. Olumlu ya da faydalı teklifleri değerlendirmelisiniz

15 OCAK HAFTASI

OĞLAK BURCUNDA YENİ AY
Askıda kalmış konuların neticeleneceği, eski dertlere yeni çözümler bulunabilecek veya hedeflerimizi hatırlayabileceğimiz bir Yeni Ay haftasındayız(+\-2 hafta etkili). Ancak, aynı an da 6 gezegenin Oğlak burcunda olması hiçbirşeyin şansa bağlı olarak gitmeyeceğıne, engellerle karşılaşılabileceğine ve büyük bir dirayet gösterenin kazanacağına işaret ediyor. Dolayısıyla, gerçekleşmesini istediğiniz şeyler konusunda gerçekten kararlıysanız devam etmelisiniz, sonuçlar sevindirici olabilir, ama kararlı değilseniz boşuna yorulmayın, engeller sırasında yoldan çıkabilirsiniz. Duygusal anlamda rahatlama, kişisel dönüşüm ve ruhsal iyileşme sağlayabilecek bir Yeni Ay yaşayacağız.
Sorumluluk sahibi, güvenilir ve hırslı olamanın karşılığını alabilir, insanlara güvenilirliğinizi gösterebilirsiniz. Ancak, bu esnada zerafeti elden bırakmamak gerekiyor unutmamalı. Dün meydana gelen Güneş Uranüs karşıtlığı ise, bu olumlu tablonun aksine, beklenmedik durumlara, şaşırtıcı gelişmelere veya haberlere, öfke patlamalarına , isyankar hareketlere, protestolara, kontrolsüz tepkilere dikkat etmek durumunda kalabileceğimiz bir haftalık süreçte olduğumuza dikkat çekiyor. Elektrik elektronik araçlarla ilgili beklenmedik durumlar yaşayabilirizve konu Uranüs olduğu için yangınlar, hava koşullarında istenmeyen durumlar ya da havaile bağlantılı diğer başlıklar veya patlamalar başlıkları da er zaman olduğu gibi devrededir. Sonlanan ilişkiler veya tanınmış ya da yönetici durumundaki kişileri ilgilendiren gelişmeler ve ortaya çıkan gerçekler gündeme gelebilir. Etki aslında geçen hafta başladı bu hafta da etkili olabilir.

KOÇ
Olumlu tarafı kariyerinizi veya imajını ilgilendiren yenilikleri ve başlangıçları akla getiren haftadasınız. Kötü tarafı ise, isyankar ve özgürlükçü yaklaşımlar nedeniyle yolun dışına çıkabilirsiniz. Yanlış taşa balta saplammak için ne istediğinizden emin olmalısınız.

BOĞA
Ne dilediğinize dikkat edin dilekleriniz gerçek olabilir. Üniversiteye dönmek, büyük maceralara atılmak, küçük bir fikirden yıldız olmak mümkün. Planlı ilerlemenin faydasını görebilirsiniz. Ancak, hiçbirşeyi hafife almamalı veya gereğinden fazla büyütmemelisiniz.
İKİLZER
İki haftalık süreçte, politik gerekçeler, özürer veya kendini haklı çıkartma çabalarının çok fazla işe yaramayacağı günler. İlişkilere sadakatinizi göstermeniz beklenebilir. Bu sefer türlü bahanelerle kaçamayabilirsiniz. Ne istediğinizi netleştirmeniz gerekiyor.

YENGEÇ
İkili ilişkileriniz, iş birlikleriniz veya ortaklıklarınız anlamında bağlılık ve güven temalarının ön plana çıkabileceği ve yeni başlangıçlara ve yeni ilişkilere açık iki haftalık süreçtesiniz. Diğerlerine verdiğiniz değerin ya da sevginin karşılığını alıp almadığınızı sorgulayabilirsiniz.


ASLAN
Çok fazla iş yaptığınızı ve asıl yapmak istediğiniz şeylere zaman ayıramadığınızı görebileceğiniz iki haftalık süreç. Keşke başka bir yerde olsaydım diyebilirsiniz. Daha sağlıklı bir çalışma ortamına geçmek ve sağlığınızı ilgiendiren değişiklikler yapmak için uygun zaman dilimi.

BAŞAK
Aşk hayatınızı, sevgi temalı ilişkilerinizi, çocuklarınızın hayatlarını ya da yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren alanlarda yenilikleri ve yeni başlangıları akla getiren iki haftalık süreç. İLişkilerinizde bir sonraki aşamaya geçebilir veya ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz.Terazi
Kendinizi güvende hissedeceğiniz alanda vakit geçirmek isteyebileceğiniz iki haftalık süreçtesiniz. Ancak, bazı kişiler kötü sürprizler veya müdahalelerle sizi meydanlara çekebilir. Maddi değil, manevi tatmin arayacağınız, sevdiklerinizin kıymetini anlayacağınız süreç.
AKREP
Genellikle duygularınızı göstermemeyi seçen bir kişisiniz, ama bu iki haftalık süreçte insanlara planlarınızı veya hedeflerinizi aktarırken samimi duygularınızı da hissettirebilirsiniz. Yapılacak çok şey var, ama samimiyet iş birliklerini beraberinde getirebilir.

YAY
İyimserliğinizi korumakla birlikte, önümüzdeki iki haftalık süreçte gelirleriniz ve maddi durumunuzla ilgili başlıklarda sağlam adımlar atmak, ayağınızı yere sağlam basmak isteyebilirsiniz. Yeni gelirler veya yeni bir bütçe yapmak türünde gelişmeler yaşanabilir.

OĞLAK
Kendinizi göstermek amacıyla yenileneceğiniz, daha fazla ortalıkta görünmeye başlayacağınız, görev ve sorumluluklarınıza odaklanacağınız ve bu sayede herkese yetenek ve kabiliyetlerinizi göstereceğiniz iki haftalık süreçtesiniz. Ancak, kafanızda ne yapmanız gerektiğine dair hala soru işaretleriniz olablir.

KOVA
Gizli çalışmalar yapabileceğiniz veya evden çalışarak da işlerinizi halledebileceğiniz iki haftalık süreç. Ancak, aniden gelen telefonlar veya oluşan durumlar nedeniyle işe çağrılabilir veya bazı kişilerin yerine bazı işler yapmanız gerekebilir. Sağlığınızı ilgilendiren yeni adımlar da atabilirsiniz.

BALIK
Fırsat, olanak, seçenek ve şanslarınızın arttığı iki haftalık süreçtesiniz. İstediğiniz çevrelerce destekleniyorsunuz, ama sizden beklentiler de artıyor. Dolayısıyla, başarılı olabilmek çin gereken istikrarı göstermeli ve çok çalışmalısınız.

Devlet büyüklerimizden bir ricam var nacizane

Geçtiğimiz hafta Ekonomi Bakanlığı’nın düzenlediği İnovasyon Günleri’ne alibaba.com’un eski yöneticilerinden birisinin bizim de, Kapalı Çarşı’mızdan feyz alarak, kendi alibaba.com umuzu yaratabileceğimize dair sözleri damga vurmuş. Neredeyse tüm yüksek tirajlı gazetelerimizin internet sayfalarında çarpıcı öneri başlığıyla yer almıştı. Doğrudur çok önemli bir proje bu.

Ancak, durum şu:

2009 Yılında ben bu sitenin bir benzerini çok daha gelişmişini yaptım beş dilde ve önde gelen ticaret odalarına ve Türkiye İhracatçılar Meclisi’ne kadar pek çok yere götürdüm, ama ilgi göstermekle birlikte, siteyi uygulamakla ilgili bir eğilim göstermediler. Kendi başıma bu siteyi yapma ve yönetme şansım olmadığı için, bir gelişme kaydedemedik. İnovasyon günlerinden tam iki hafta önce de, Kapalı Çarşı internet sitesi teklifimizle ilgili görüşmelere başlamıştım bazı önde gelen ticaret odalarımızla. Hayat tesadüflerle dolu, bizden iki hafta sonra bu açıklama geldi. Hazır sitenin önemi her yerde tescillenmişken, bir ricam olacak: Lütfen bu konuyu hafife almayın. Hazır bu konunun önemi gazetelerde ön plana çıkmışken, ‘’ elimde bitmiş halde bir e- ticaret sitem var ve bunun bir an önce ülke yararına kullanılmasını istiyorum. Bu siteyi hiçbir karşılık beklemedendevletimizin hizmetine vermeye hazırım’’ demek istedim nacizane. Kapalı Çarşı’yla ilgili ise, bunun dışında çok daha butik ve özgün şeyler yapabiliriz. Turizmin en olumsuz günlerinde, ülkenin maddi manevi tüm gücünü buradan dolaşıma sokabileceğimiz ve paraya çevirebileceğimiz bir kaç faydalı projeyi daha paylaşmak istiyorum yanı sıra. Umarım haddimi aşmamışımdır, ama ülkemizin parlak projelere ve işlere acilen ihtiyacı var. Doğru insanlara ulaşmak ise, çok fazla zaman kaybına neden oluyor çoğu zaman. Dolayısıyla, keşke geleceği bekleyen değil, oluşturmak isteyen bir ülke insanıyla görüşebilseydik. Ne güzel olurdu:))

DARBELER VE CEMAATLERLE İLGİLİ SORUNLARA İLK DİKKAT ÇEKEN BİZDİK

1 AĞUSTOS 2016:

Uzun süreli okuyucularım bilirler. Ben yazılarımda olumlu düşünceyi, milletin refah ve mutluluğunu ön plana alan, önemli olayları açıklarken olumsuzlukları gösteren üstü kapalı ifadeler ya da olumsuzlukları dengeleyen, iyimser cümleler ekleyen biriyim.

Dolayısıyla, 6 ve 7 Mart 2016 tarihinde Hürriyetsosyal’de, etkisi 6 ay sürecek olan mart ayı tutulmalarını anlatırken, “1997 tutulmaları tekrar ediyor” başlıklı, 1997’de yaşananları hatırlatan olayları yaşayacağımıza işaret eden, temmuz ayı ve o aya kadar neredeyse birebir yaşadığımız 97 yılının olaylarını yazmıştım.
Ancak, Türkiye’nin en önemli gazetelerinden birinde yazmanın sorumluluğu ile, “28 Şubat darbe süreci” bile demenin yanlış anlaşılabileceğini düşünmüş, “28 Şubat süreci” olarak 97’de yaşananlar listesinde ilk sıraya koymuştum ve çok daha ilgincini açık açık (dini grupların, tarikatların ve cemaatlerin karşıt eylemleri gibi) hatırlatmıştım.
Daha fazla net bilgi ve detay kronolojik listedeydi, okuyunca fark edebilirsiniz. 6 ve 7 Mart tarihli köşemizden geçmişe dönük bu yazılarımı okumanızı öneririm Niobe’ce.
Kalbin kaldırmayacağı olaylar yaşadık, yüzlerce insanımızı kaybettik. Bu geçmiş yazımı hatırlatmak istemiştim, ama malum konu “astroloji”. Olaylar üzerinden nemalanmak isteyen veya yüzeysel biri görüntü vermek istememiştim. Hayat hızlı akıyor. Ne kadar idealist olsan da, bir noktada hayatın akışına uyman gerekiyor.
Umarım duyarsız birisi olduğumu düşünmemişsinizdir. Rahatsızlık verdiysem şehitlerimizin ailelerinden çok özür dilerim.
Hepimize tuzaklardan, müdahalelerden uzak, huzurlu, güvenli, aydınlık günler dilerim. Aşağıda “1997 tutulmaları tekrarlanıyor” yazımdan alıntı yaptım. Ne yazdık ne oldu ve ne olacak görmeniz için detayları o tarihlerdeki yazılarımı okuyarak bulabilirsiniz.
Hep birlikte neler yapabileceğimizi henüz dünya görmedi, ama en azından birlikten doğan kuvvete ne kadar ihtiyacımız olduğunu biz biliyoruz artık. Hep birlikte sevgi ile kalın...

ATA MIZI ANARKEN

Kurtuluş savaşından beri en riskli günlerini yaşayan ülkemiz için en doğru ön görüyü yine Atamız yapmıştı. Gençliğe hitabesinin satırları bizi geleceğini bildiği bugünlere hazırlamak içindi.

İşte; kurucumuz Atamızın bahsettiği ‘’ Cebren ve hile ile aziz vatanın bütün kaleleri zapt edilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir’’ günleri geldi çattı.
Ve birinci vazifesini yerine getirmek isteyen, Türk istiklalini ve Türk Cumhuriyetini ilelebet muhafaza ve müdafaa edebilmek amacında yaklaşık 2800 Türkiye Cumhuriyeti sevdalısı, vatan topraklarında görevini yerine getirebilmek için yaptığı fedakarlığın huzuruyla Atasının yanında uyuyor.
Onbinlerce güvenlik görevlisi, askerlerimiz, polislerimiz, köy korucularımız en riskli noktalarda görev yapan devlet görevlileri yurt içinde ve yurt dışında canını ortaya koyup ülkesini korumak için insanüstü bir gayret gösteriyor.
Bugün Atatürk’e şükredip, minnettarlıkla anıp, bunlar olmuyormuş gibi davranma zamanı değil.
Vatan olağanüstü hal koşullarında falan değil arkadaşlar. Bildiğiniz savaş koşullarındayız. Herkes gözünü iyi açsın.
Akıl yurtdışından gelmez. Burada üretilir.
Hele hele yurt dışında üretilen Türkiye’yi parçalama politikalarının, yurtdışı kaynaklarca beslenen belli örgüt, parti, gizli yapılanma, farklı sektörlerde uzman v.b yurtiçi uzantılarının akıllarına hiç aldırmayın.
Ayrılıkçı her söylem bizi sona hazırlar.
Kendi aklımızı kullanmaya ve vatanın bölünmez bütünlüğü için birlikteliğimizi bozmamaya ihtiyacımız var.
Ben söylemiyorum Atamız söylüyor.
Bu kadar uzun yazmayacaktım, ama her milli bayramda ve Atatürk’ün ölüm yıl dönümünde kendimce, birleştiren, anımsatan, kapsayan ve kollayan bir şeyler paylaşmaya çalışıyorum ve her yıl tehlike daha da büyüyor.
Sakın dağılmayın, kopmayın, kamplaşmayın!
Daha kötüsünü yaşamayı hiçbirimiz istemeyiz…
Yüce önderimizin ruhu şad olsun…
Birarada ve sevgi ile kalın.
Niobe Aslı Temel

29 ekim 2015

CUMHURİYET'İN IŞIĞINDA

Türlü çeşitli sınavlardan geçen, türlü çeşitli oyunlara maruz kalan, sınırları zorlanan, gencecik yavruları Hak’la buluşan, 27 milletten insanla tek başına mücadele vermek zorunda kalan ülkemizin bu en önemli bayramında, Özdemir Asaf’ın söylediği gibi ‘’ Öyle bir kelime söylesem ki diyorum, dışarıda bir başkası kalmasa....‘’ demek istiyorum. Ben, ayrışamıyorum, kutuplaşamıyorum. Atatürk’ün kızıyım. Ben de sonsuz bir vatan sevgisi mangaldan daha harlı bir yürek var. Bu toprağın suyunu içen, ekmeğini yiyen, havasını koklayan, bu ülke benim, bayrak benim, marş benim diyen herkesi kalbime sığdırıyorum. Hepinizi seviyorum, nice Cumhuriyet bayramlarında hep birlikte ve bir arada olmamız için dua ediyorum. Elimden tutar mısınız?

29 EKİM SALI 2013

Cumhuriyet Bayramı' nın hatırlattıkları

Atalarımızın ülkemizin kuzeyinden güneyinden doğusundan ve batısından bir araya gelerek, Yüce önderimizin liderliğinde, sınırlarımızı ve tam bağımsızlığımızı korumak için, vatanları uğruna bir an dahi tereddüt etmeden canları pahasına destanlar yazıp, birlik ve beraberliklerinden aldıkları cesaretle bize hediye ettikleri en önemli bayramımız Cumhuriyet Bayramı’nı kutlarken, dedelerimizin bizim geleceğimizi kurmak adına birbirine karışan kanlarına ve ruhlarına saygıyla, kuzey güney doğu batı istikametinde bir ve bütün olduğumuzu asla, ama asla unutmamalı, Ali’yi Veli’den ayırmadan dünyanın en örnek toplumu olarak 2013’e kadar çarpıtılmaya çalışılanın aksine, huzur içinde bir arada geldiğimiz gibi bundan sonra da, hep birlikte harici düşmanların, master planların oyununa gelmeden hızla yol almalıyız. Her santimi dökülen kanlarla çizilmiş bu vatanın bölünmezliği ve bütünlüğü bize hediye olmaktan çok emanettir. Benim bildiğim Anadolu insanı emanete ihanet etmez. Hepinize mutlu bayramlar can kardeşlerim, sağlık ve sevgi ile kalın…

30 AĞUSTOS YAZISI:

Uyan Türkiye !

Yengeç burcundaki Ay’ın Neptün’le ve Başak burcundaki Güneş’in Satürn’le oluşturacağı olumlu açılar ülkemiz ve kendi hayatlarımız açısından gelişmeye, sağduyulu hareket etmeye ve sezgilere gelen derinlikle daha olumlu, yararlı ve kalıcı adımlar atmaya olanak tanıyacaktır. Affedici olunabilecek ya da yaraların sarılmasına olanak tanıyacak günlerdeyiz. Bu günlerin İkinci Dünya Savaşı’ndan beri ülke sınırlarımıza dayanmış tehditlerin ilk kez bu boyutlara ulaştığı, ülke bütünlüğümüzü ve sınırlarımızı korumanın son derece önemli olduğu bir 30 Ağustos Zafer Bayramı’na denk gelmesi sebebiyle, ülkenin her kesiminden, her fikir grubundan, her yaş aralığından, her tabanından insanının bir araya gelerek ülkemizin geleceğini ve toprak bütünlüğünü korumak için ortak bir tavır almamız, yaratıcı olmamız ve

Osmanlı’dan beri Kurtuluş Savaşı süresince ve sonrasında her tür kurnaz planı yapan dış güçlerin olmadık senaryolarına karşı hazırlıklı hareket etmemiz, son aylara nazaran daha büyük önem taşıyor olabilir. Ülkenize sahip çıkın, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Haftanın Makalesi

Yengeç’lerin şansı dönüyor!

26 Haziran itibariyle Yengeç burcuna geçen Jüpiter Temmuz 2014’e kadar Yengeç burçlarına, herkesin kendi yıldız haritasına göre değişen alanlarda şans, fırsat ve büyüme getiriyor. Yeni aşklar, yeni bir iş, yeni bir eğitim alanı, yeni bir ev, daha çok para, karlı satış, fiziksel veya ruhsal sağlık v.b konularda güzel gelişmeler(birinde veya birden fazlasında?) yaşayabilirsiniz. Yine Yengeç’te geri giden Merkür nedeniyle birkaç hafta için ne demek istediğimi tam olarak anlayamaya bilirsiniz veya seçim yapmakta zorlanabilirsiniz, ama bir yıl içinde belli şanslar önünüze çıkacaktır. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

2013' de burcunuzun şanslı alanları

2013 hangi burca hangi alanlarda şans getiriyor?

KOÇ

Yılın ilk yarısında yeni kişilerle tanışabilir, yeni çevrelere girebilir, yakın çevre ilişkilerinizi geliştirebilir, sürpriz ilişkiler yaşayabilirsiniz. Yazının devamına git

Burçlar 01ko‡ Burçlar 02bo§a Burçlar 03ikizler Burçlar 04yenge‡
burçlar Burçlar 06baŸak <a href="burc-yorumlari